Jnytt Open 2012 – Resultat
Grupp A
Team Clan |
3 |
3 |
0 |
0 |
43-17 |
6 |
Ettan/Brasken |
3 |
2 |
0 |
1 |
36-23 |
4 |
JBK A |
3 |
0 |
1 |
2 |
22-37 |
1 |
Cyrus |
3 |
0 |
1 |
2 |
18-42 |
1 |
Dag |
Hall |
Tid |
Nr |
Hemmalag |
Bortalag |
Resultat |
Lö |
BA2 |
09.00 |
2 |
JBK A |
Cyrus |
10-10 |
Lö |
BA2 |
10.45 |
4 |
Team Clan |
Ettan/Brasken |
15-5 |
Lö |
BA1 |
14.45 |
8 |
Cyrus |
Team Clan |
4-16 |
Lö |
BA2 |
14.45 |
9 |
Ettan/Brasken |
JBK A |
15-4 |
Sö |
BA1 |
11.30 |
22 |
Ettan/Brasken |
Cyrus |
16-4 |
Sö |
Ro |
10.45 |
24 |
Team Clan |
JBK A |
12-8 |
Grupp B
JKK |
3 |
3 |
0 |
0 |
36-24 |
6 |
Baltzar A |
3 |
2 |
0 |
1 |
46-14 |
4 |
JBS/Boys |
3 |
1 |
0 |
2 |
24-36 |
2 |
JBK F |
3 |
0 |
0 |
3 |
14-46 |
0 |
Dag |
Hall |
Tid |
Nr |
Hemmalag |
Bortalag |
Resultat |
Lö |
BA1 |
09.00 |
1 |
JKK |
JBK F |
13-7 |
Lö |
BA1 |
10.45 |
3 |
Baltzar A |
JBS/Boys |
17-3 |
Lö |
BA1 |
16.30 |
11 |
JBK F |
Baltzar A |
0-20 |
Lö |
BA2 |
16.30 |
12 |
JBS/Boys |
JKK |
8-12 |
Sö |
Ro |
09.00 |
21 |
JBK F |
JBS/Boys |
7-13 |
Sö |
BA2 |
11.30 |
23 |
JKK |
Baltzar A |
11-9 |
Grupp C
June |
3 |
2 |
0 |
1 |
39-20 |
4 |
Team Gothia |
3 |
2 |
0 |
1 |
36-24 |
4 |
Borgholm |
3 |
2 |
0 |
1 |
31-28 |
4 |
Vetlanda |
3 |
0 |
0 |
3 |
13-47 |
0 |
Dag |
Hall |
Tid |
Nr |
Hemmalag |
Bortalag |
Resultat |
Lö |
BA1 |
12.30 |
5 |
June |
Vetlanda |
17-3 |
Lö |
BA2 |
12.30 |
6 |
Team Gothia |
Borgholm |
8-12 |
Lö |
Ro |
16.30 |
13 |
Vetlanda |
Team Gothia |
4-16 |
Lö |
Ro |
18.15 |
16 |
Borgholm |
June |
5-14 |
Sö |
BA2 |
08.00 |
18 |
June |
Team Gothia |
8-12 |
Sö |
BA2 |
09.45 |
20 |
Vetlanda |
Borgholm |
6-14 |
Grupp D
Falkenberg |
3 |
3 |
0 |
0 |
47-13 |
6 |
Baltzar F |
3 |
2 |
0 |
1 |
31-29 |
4 |
Bodekull |
3 |
1 |
0 |
2 |
27-33 |
2 |
Skillingaryd |
3 |
0 |
0 |
3 |
15-45 |
0 |
Dag |
Hall |
Tid |
Nr |
Hemmalag |
Bortalag |
Resultat |
Lö |
Ro |
12.30 |
7 |
Falkenberg |
Skillingaryd |
17-3 |
Lö |
Ro |
14.15 |
10 |
Baltzar F |
Bodekull |
12-8 |
Lö |
BA1 |
18.15 |
14 |
Skillingaryd |
Baltzar F |
5-15 |
Lö |
BA2 |
18.15 |
15 |
Bodekull |
Falkenberg |
6-14 |
Sö |
BA1 |
08.00 |
17 |
Skillingaryd |
Bodekull |
7-13 |
Sö |
BA1 |
09.45 |
19 |
Falkenberg |
Baltzar F |
16-4 |
Kvartsfinaler
Dag |
Hall |
Tid |
Nr |
Hemmalag |
Bortalag |
Resultat |
Sö |
BA1 |
13.45 |
25 |
June |
Baltzar A |
13- 6 |
Sö |
BA2 |
13.45 |
26 |
Jönköpings KK |
Ettan/Brasken |
14-6 |
Semifinaler
Dag |
Hall |
Tid |
Nr |
Hemmalag |
Bortalag |
Resultat |
Sö |
BA1 |
15.30 |
27 |
Team Clan |
Jönköpings KK |
13- 2 |
Sö |
BA2 |
15.30 |
28 |
Falkenberg |
June |
9- 11 |
Final
Dag |
Hall |
Tid |
Nr |
Hemmalag |
Bortalag |
Resultat |
Sö |
BA2 |
17.15 |
29 |
Team Clan |
June |
12- 7 |